Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
Zapoznaj się z Regulaminem i Polityką prywatności
.

Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

Wysyłka za pobraniem

Nie posiadasz konta w banku internetowym? Nie chcesz płacić kartą przez internet? Nic straconego, możesz zamówić wysyłkę "za pobraniem" a za zamówienie zapłacisz kurierowi (listonoszowi) w momencie odbioru paczki. Należy posiadać odliczoną gotówkę, gdyż kurier nie ma obowiązku posiadania drobnych. Niektórzy kurierzy są wyposażeni w terminale płatniczne (można zapłacić kartą), ale nie mamy wpływu na to, czy kurier, który dostarcza paczki "na Twoim rejonie" posiada owy terminal.

Szybkie płatności

Oferujemy możliwość skorzystania z szybkich płatności. W większości przypadków taki przelew jest księgowany na naszym koncie w ciągu kilku minut, co skutecznie przyśpiesza czas realizacji zamówienia. Sklep nie przechowuje zapisanych numerów kart kredytowych itp. Połączenie z operatorami szybkich płatności jest szyfrowane. Na chwilę obecną współpracujemy z operatorem Przelewy24, który obsługuje największą liczbę banków spośród wszystkich wiodących operatorów szybkich płatności.

logo-przelewy-24.png

Przelew tradycyjny

Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie bankowym. Przelewy są księgowane najpóźniej następnego dnia roboczego po zleceniu przelewu. Zamówienie zostanie zrealizowane z chwilą zaksięgowania środków na naszym koncie. Z tego powodu zachęcamy do korzystania z "szybkich" płatności np. PayU

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO

74 1050 1562 1000 0092 7566 8839

Nazwa banku: ING Bank Śląski

Śledź nas na Facebooku