Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies
Zapoznaj się z Regulaminem i Polityką prywatności
.

Wszystkie bestsellery
  • Przelewy24

Wysyłka za pobraniem

Nie posiadasz konta w banku internetowym? Nie chcesz płacić kartą przez internet? Nic straconego, możesz zamówić wysyłkę "za pobraniem" a za zamówienie zapłacisz kurierowi (listonoszowi) w momencie odbioru paczki. Należy posiadać odliczoną gotówkę, gdyż kurier nie ma obowiązku posiadania drobnych. Niektórzy kurierzy są wyposażeni w terminale płatniczne (można zapłacić kartą), ale nie mamy wpływu na to, czy kurier, który dostarcza paczki "na Twoim rejonie" posiada owy terminal.

Szybkie płatności (Przelewy24)

Oferujemy możliwość skorzystania z szybkich płatności. W większości przypadków taki przelew jest księgowany na naszym koncie w ciągu kilku minut, co skutecznie przyśpiesza czas realizacji zamówienia. Sklep nie przechowuje zapisanych numerów kart kredytowych itp. Połączenie z operatorami szybkich płatności jest szyfrowane. Na chwilę obecną współpracujemy z operatorem Przelewy24, który obsługuje największą liczbę banków spośród wszystkich wiodących operatorów szybkich płatności.

Obsługiwane banki

Płatność kartą

Jeśli na powyższej liście nie widzisz loga Twojego banku, to nic straconego. Możesz zapłacić również kartą za pośrednictwem szybkich płatności (Przelewy24.pl). Płatności kartą są zazwyczaj księgowane w ciągu około jednej godziny.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Przelew tradycyjny

Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie bankowym. Przelewy są księgowane najpóźniej następnego dnia roboczego po zleceniu przelewu. Zamówienie zostanie zrealizowane z chwilą zaksięgowania środków na naszym koncie. Z tego powodu zachęcamy do korzystania z "szybkich" płatności np. Przelewy24 lub płatności kartą.

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO

74 1050 1562 1000 0092 7566 8839

Nazwa banku: ING Bank Śląski

Śledź nas na Facebooku